X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

أین عمار......!

امروز وظیفه همه روشنگری است! تکلیف امروز ما:حماسه سیاسی...حماسه اقتصادی

چهارشنبه 21 دی‌ماه سال 1390 ساعت 11:00 ب.ظ

توصیه آیت الله مهدوی به نامزدهای جبهه متحد

 

فارس: عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان گفت: اصلاح طلبان و جریان انحرافی و نامزدهای سفید آنها در انتخابات حضور دارند. وحدت اصولگرایان به قوت خود باقی و رقابت اصولگرایان با یکدیگر اشتباه است. آیت الله مهدوی کنی در دیداری که اخیرا خدمتشان داشتم، توصیه کردند؛اسامی نامزدهای جبهه متحد نباید در لیست های غیر متحد دیگر باشد.

حبیب الله عسگر اولادی افزود: برخی از دوستان جلوتر گفته بودند که اگر اصلاح‌طلب‌ها بیایند، ما فهرست نمی‌دهیم و الان هم برخی از آنها بنا را بر این گذاشته اند که اصلاح طلبان نمی‌یایند. در حالی که بنده معتقدم، اصلاح طلبان با حداقل ۷۰۰ تا ۸۵۰ نامزد وارد انتخابات شده اند.

وی گفت: نقل شده که اصلاح طلبان در سه مجموعه ظاهر شده اند؛ ۱- مجموعه نامزدهای سفید ۲- مجموعه نامزدهایی که در با فتنه همراه بودند ولی خود را کنار کشیدند ۳- مجموعه بین این دو . اصلاح طلبان با این سه مجموعه قرار است وارد انتخابات شده و بعد با یکدیگر ائتلاف کنند و با این ائتلاف و راه انداختن سر و صدا نظر مردم را به سوی خود جلب کنند.

وی تاکید کرد: جبهه متحد اصولگرایان اذعان دارد که اصلاح‌طلب‌ها آمده‌اند نه اینکه احتمال دارد که بیایند. تصریح می کنم که اینها با پیچیدگی‌ و حتی برخی از آنها با نیرنگ ها قصد شرکت در انتخابات را دارند. حتی آنهایی که به ظاهر انتخابات را تحریم کرده اند و آنهایی که اصلا خود را سفید می‌دانند یا حتی برخی که با فتنه در ابتدا همکاری داشتند و بعد کنار کشیدند،در صحنه انتخابات حضور دارند. باید بصیرت داشته باشیم و نباید فریب بخوریم.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: رقیب اصولگرایان در انتخابات اصلاح‌طلبانند و در میدان حضور دارند . منتها حضورشان با یک طراحی و جدا جدا اما به موازات هم می باشد.

عسگر اولادی درباره شرایط خیبری گفت: خیبر یک شرایطی بود که دشمن در پوشش نفاق کار بسیار خطرناکی می کرد و پیامبر ص یا به وحی یا به تشخیص خودشان یا به مشورت به این نتیجه رسیدند که ریشه این نفاق داخلی را بکنند. حتی وقتی یهود خائن و منافق وقتی محاصره شدند، پیغمبر فرمودند که یک نفر از خودتان قضاوت کند که من با شما چه کنم.و همان یهودی حکم اعدام را برای خودشان صادر کرد. یهودی های آن روز به تعبیر امروز صهیونیست‌های منافق امروز هستند.

وی افزود: از سه زاویه می‌ توان وارد بحث خیبر شد یکی از زاویه کندن ریشه نفاق، دیگری از زاویه دشمن خارجی. زاویه سوم هم این است که در بین دشمنانی که قبیله قبیله هستند و فرقه فرقه هستند در بحث خیبری باید خطرناک‌ترین را تشخیص داد که در آن زمان یهودیان خیبر خطرناک‌ترین دشمن پیغمبرص بودند.نظام الهی این گونه نیست که با ترحم و عواطف به دشمنان و منافقانی که بارها به آنها فرصت داده شده،برخورد شود. آقا به تعبیر من می‌خواستند به اینهایی که در داخل به دشمن چراغ سبز نشان می‌دهند بگویند که اگر دست از خیانت و عهد شکنی برندارید، ممکن است، ما خیبری عمل کنیم نه حتی بدر و حننین و احد بلکه خیبری عمل کنیم و ناگزیر شویم ریشه نفاق را از بن برکنیم. آقا می خواهند مسئله انتخابات را فرقان قرار دهند برای همه نیروها و بین دشمنان اهم و مهم کنند که کدامیک خطرناک‌تراست.

وی اظهار داشت: این برداشت از فرمایشات مقام معظم رهبری که اصولگرایان با هم رقابت کنند، برداشت صحیحی نیست. از فرمایشات رهبری استنباط می شود که نقش دشمن همچنان پر رنگ است. درباره رقابت هم فرمودند، رقابت غیر از خصومت و تهمت زنی متقابل است، رقابت به معنای اثبات خود با نفی دیگران نیست.
وی یادآور شد: مقام معظم رهبری درباره انتخاب نامزدها فرمودند؛ برای تشخیص درست دو راه وجود دارد : «یا انسان خودش تحقیق کند و به نتیجه برسد و یا استفاده از نظرات افرادی که بین انسان و خدا حجت ایجاد می کنند.» به نظر ما آیت‌الله مهدوی کنی و آیت‌الله یزدی و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز همانطور که آیت الله علم الهدی در مدرسه عالی شهید مطهری تاکید کردند، پس از رهبری برای مردم حجت هستند. اگر این شخصیت ها و جامعتین لیستی را تایید کردند،ان لیست برای مردم حجت شرعی خواهد داشت.

وی اظهار داشت: موضوع دیگر اینکه سه روز پیش که من توفیق داشتم خدمت آیت‌الله مهدوی رسیدم، ایشان توصیه فرمودند: «هیچ شخصیتی از نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان نباید اجازه دهد که اسمش در فهرست‌های غیر متحد دیگر قرار گیرد»
وی درباره کانون های ثروت و قدرت هشدار داد: جریان انحرافی به شدت از بیت المال برای هزینه‌های انتخاباتی بهره می برد.
رهبری تاکید داشتند«ارتباط نامزدها با مراکز ثروت و قدرت بسیار مخرب است.این، همان شیوه ای است که در باصطلاح دموکراسی های دنیا بویژه در امریکا مرسوم است و نامزدها با حمایت مالی کمپانی ها، شرکتها و افراد ثروتمند، وارد انتخابات می شوند و بعد از پیروزی در انتخابات نیز وامدار این افراد هستند و به جای خدمت به مردم، در جهت منافع صاحبان قدرت و ثروت، قانون وضع می کنند.استفاده از بیت المال در انتخابات اشکال مضاعف دارد، ضمن آنکه هر فردی را هم نمی توان براحتی متهم به اینگونه مسائل کرد.»

وی درباره وحدت اصولگرایان گفت: باید با اصولگرایان دیگر تفاهم کرد راه تفاهم باز است. عده‌ای اصرار داشتند که جبهه متحد سریع تر فهرست تهران را بدهد؛ اما ما عجله نداریم و نباید تا فرصت باقی است، حداقل در تهران راه ائتلاف را ببندیم تا بتوانیم از بین صالحان،نامزد اصلح را انتخاب کنیم تا جایی که ما شنیده ایم،آیت الله مصباح در جلسات اخیرشان بر وحدت تاکید کرده اند. 

به نقل از جهان نیوز

امارگیر حرفه ای سایت

سایت خدماتی نایت اسکین - امارگیر سایت