أین عمار......!

امروز وظیفه همه روشنگری است! تکلیف امروز ما:حماسه سیاسی...حماسه اقتصادی

جمعه 23 دی‌ماه سال 1390 ساعت 10:35 ب.ظ

آیا حکم ماموریت مهدی هاشمی باطل می شود؟

 
"صراط" - بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان و علی رغم عدم پذیرش شخص عبدالله جاسبی و ضد انقلاب، حکومت ۲۹ ساله وی بر دانشگاه آزاد به پایان رسید.  
 
فرهاد دانشجو به عنوان منتخب هیئت امنای دانشگاه به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شده و امید است که به زودی حکم ریاست جدید نیز صادر شود.  

اما شاید یکی از خواسته های به حق مردم و حتی قاضی پرونده مهدی هاشمی مشخص شدن تکلیف ماموریت نامبرده به عنوان کارمند دانشگاه آزاد در خارج از کشور باشد. 

به گزارش سرویس سیاسی صراط، ابتدا دانشگاه آزاد زیر بار هزینه نام این دانشگاه برای پسر فراری و متخلف هاشمی رفسنجانی نمی رفت اما مشخص نشد سرانجام بعد از اعلام رسمی سفر دور دنیا و بی پایان مهدی هاشمی برای افتتاح دفاتر دانشگاه آزاد توسط پدر، چطور مسئولین این مرکز زیر بار رفتند و بر خلاف نظرات رسمی قبلی شان اعلام کردند که مهدی در ماموریت است اما ماموریتی که معاون پارلمانی این دانشگاه - کریم زارع- نیز از آن بی اطلاع است! 

امید است با تغییر ریاست این دانشگاه، تکلیف حکم کذایی مهدی هاشمی نیز مشخص شود و با پایان دوران تحصیل متهم در اکسفورد بالاخره ایشان به مام میهن بازگردند تا قوه قضاییه به تخلفات متعدد ایشان رسیدگی کند. 

زنگ ها برای هاشمی رفسنجانی و اطرافیان وی به صدا در آمده است شاید بی مناسبت نباشد سال ۱۳۹۰ را سال سقوط و حذف قانون نانوشته مصونیت آقازادگی در بهار ۳۳ سالگی انقلاب اسلامی ایران بنامیم. سالی که در آن فائزه هاشمی رفسنجانی محاکمه شد؛ صلاحیت علی مطهری رد شد؛ علیرضا بهشتی دوران محکومیت خود را گذراند و مهدی خزعلی برای پاسخ به اتهامات اش به اوین فرستاده شد. 

 

به نقل از عماریون

امارگیر حرفه ای سایت

سایت خدماتی نایت اسکین - امارگیر سایت