X
تبلیغات
زولا

أین عمار......!

امروز وظیفه همه روشنگری است! تکلیف امروز ما:حماسه سیاسی...حماسه اقتصادی

پنج‌شنبه 25 فروردین‌ماه سال 1390 ساعت 06:42 ب.ظ

واکنش خواندنی حاج منصور به شکایت مشایی

حاج منصور ارضی، رهبر مداحان سیاسی کشور، روز چهارشنبه در واکنش به شکایت اسفندیار رحیم مشایی علیه وی، سخنان تند دیگری در مورد رییس دفتر رییس جمهور  بیان کرده و شخص آقای احمدی نژاد را نیز بدین مناسبت، از انتقاد خود بی بهره نگذارده است.

به گزارش سایت "عماریون" ، وابسته به آقایان علیرضا پناهیان ، مهدی طائب، رسایی و چند تن دیگر از روحانیون سیاسی که همت خویش را بر افزایش بصیرت مردم جزم کرده اند، حاج  منصور ارضی دیروز چهار شنبه  در مراسم زیارت عاشورا  در حسینیه صنف لباس فروش تهران ، در ادامه توضیح دعای «عالیه المضامین» و در خصوص تبیین «مراقبت از نماز» مطالبی بدین شرح بیان کرده است:

* همه دعواهای آن گروه با حضرت زهرا (س) از اینجا شروع شد که به نمازشون اهمیت ندادند و به تدریج بت پرست هم شدند.

* یکی از دوستان می گفت که رئیس دفتر کارخانه داری گفته تا وقتی زمان کار تموم نشده نمی توانید نماز بخوانید. گفتند: مگر شما مقام ولایت داری؟ گفت: اگر نمی خواهید بروید. به این بهانه، همینجوری 300 الی 400 نفر را از کارخانه سایپاپرس اخراج کردند. در حالی که آنها زن و بچه دار بودند. آن وقت این پرچمی که به اصطلاح بر سر زبانشان هست و می گویند «دولت عدالت خواه» و داریم این کارها را می کنیم و پشتیبان مردم هستیم؛ در کنار کارهایشان گذاشتند. اگر دقت کنید به یک جاهایی می رسید.

- وی در خصوص جوسازی های اخیر دفتر رئیس جمهور و طرح شکایت علیه ایشان به اتهام توهین به رئیس دفتر رئیس جمهور افزود:

* بعضی از دوستان خواستند که سند «یهودیان امت پیامبر» را بیان کنم که این سند در کتاب «علی و صل الله علی الباکین علی الحسین (ع) » آمده که عبارت است از اینکه در جلد 44 بحارالانوار صفحه304 به نقل از «تفسیر منسوب به امام حسن عسگری (ع) » آمده است که در رابطه با آیه «وَإِذْ أَخَذْنَا مِیثَاقَکُمْ لاَ تَسْفِکُونَ دِمَاءکُمْ» پیامبر خدا(ص) فرمودند: «این آیه برای اهل یهود است. حالا می خواهید یهودیان امت من را بشناسید. اینها (قریب به این مضامین) «یُبَدِّلونَ شَریعتی و سُنّتی، یَقتلون ذُرّیَّتی و یَقتلون الوَلدی الحَسن و الحُسین (علیهم السلام) کَما مثل أَسلاف الیَهود زَکریا و یَحیی» اینها یهودیان امت من هستند و آخرش هم به اینجا می رسد که خداوند قبل از قیامت یک هادی و مهدی (یعنی حضرت صاحب الزمان(عج) ) که از باقیمانده اولاد حسین مظلوم می باشد را برای فرزندان این یهودیان مبعوث خواهد کرد تا آنان را با شمشیرهای دوستانش (ببینید چقدر ارزش دارد که جزء سپاه امام زمان (ع) باشیم) به هلاکت برساند.

* یعنی اگر کسی بخواهد دین خدا و دین پیغمبر خدا(ص) را تغییر بدهد و تبدیل کند به چیز دیگری؛ این میشود یهود امت پیامبر. پس این شد دلیل و سند ما برای بیان یهودی صفت.

* بعد هم یک عده ای می گویند که چرا اهانت می کنید؟ یزید (لعنت الله علیه) هم به دین خدا اهانت و توهین کرد. عاقبت اباعبدالله (ع) فرمود: این «یابن دعیه» می خواهد از من بیعت بگیرد. یعنی پسر پیغمبر هم جواب اهانت به دین را با اهانت داد. جواب اهانت به دین همین است. می گویند مگر مداح فحش میدهد؟ بله. مداح این کار را می کند، ولی کجا؟ آنجایی که باید بگوید می گوید. شما بروید و ببینید معنی «یابن دعیه و یابن خبیثه» چه می شود. بروید سوال کنید. یک وقت اهانت شکل دیگری دارد آیه می فرماید: «واذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما»

ولی این مشایی کسی هست که دارد به دین خدا و به پیامبران خدا ، (نوح وغیره) توهین می کند. می گوید آنها مدیریت ندارند، فراری هستند. همه اینها را گفته و به نبوت ما اهانت کرده و ما هم اهانت می کنیم. همه پیامبران را مسخره کرده و بعد هم گفته «دین ایرانی». یواش یواش هخامنش و کوروش و داریوش را هم آوردند.

* متأسفانه آن آقا (احمدی نژاد) در هیئت دولت می گوید: «این شخص (مشایی) خیلی زلاله و من به حال این فرد غبطه می خورم». ببینید چه طور مسخ می شوند بعضی آدمها. این یک حقیقت است که دارند اهانت می کنند و وقتی جوابشان رو می دهی، صدایشان در می آید.

* ما اطلاع داریم که بعضی از اعضاء هیئت دولت هم از این آقا و حرف هایش ناراحت هستند و شاید آنها هم مجبور به استعفا شوند.


* ما ضمن اینکه کارهای خوب دولت و رئیس جمهور را تحسین می کنیم، انحرافات آنها را هم بیان می کنیم.

امارگیر حرفه ای سایت

سایت خدماتی نایت اسکین - امارگیر سایت