أین عمار......!

امروز وظیفه همه روشنگری است! تکلیف امروز ما:حماسه سیاسی...حماسه اقتصادی

پنج‌شنبه 15 دی‌ماه سال 1390 ساعت 11:30 ب.ظ

ادعای خنده‌دار وزیر دولت اصلاحات درباره حماسه 9 دی

وزیر فرهنگ دولت اصلاحات که از چند سال پیش به انگلیس پناهنده شده است،‌ در یادداشتی با حمایت از نوشته پر از توهین و تهمت یکی از زندانیان فتنه، ادعاهای خنده داری را هم درباره حماسه ده ها میلیونی 9 دی مطرح کرده است.‌ 
 
به گزارش جهان، با وجود انتشار تصاویر مختلفی از ابعاد چند میلیونی حماسه 9 دی در تهران، مهاجرانی در ادعایی مضحک عنوان کرده است:  
 
یک ملت با جمعیتی بیش از سه میلیون نفر از میدان امام حسین تا میدان آزادی به صحنه می آید و اعتراض خود را به نتیجه انتخابات اعلام می کند سرکوب می شود اما اجتماع ده تا بیست هزار نفر در میدان انقلاب حماسه نهم دی تلقی می شود و شاعران در این باره شعر می گویند.
وی چند روز پس از 9 دی 88 هم میهمان بی بی سی فارسی و مدعی شد: اگه اینا راست میگن و مردم زیادی نهم دی اومدن برا راهپیمایی پس چرا یه بارم با هلیکوپتر ازشون فیلمبرداری نکردن و نشون ندادن!
این در حالی بود که بیشترین تصاویر پخش شده از 9 دی در صدا و سیما، صحنه هایی بود که با هلیکوپتر فیلمبرداری شده بود.

مهاجرانی در یادداشت اخیرش همچنین با حمایت از سران فتنه و آقای هاشمی رفسنجانی، از طرح انتقادات درباره او ابراز نارضایتی کرده است:  
تقریبا تمامی یاران و نزدیکان امام خمینی در دوران رهبری ایشان یا حذف شدند یا استعفا دادند و یا از غصه دق کردند. آخرین و مهمترین آن ها آیه الله هاشمی رفسنجانی حال و روزش همین است که می بینیم. ممنوع از اقامه نماز جمعه و مسدود شدن سایت و آوار ناسزا های هر روز و شب بر سرش."

مهاجرانی تا پیش از خروج از ایران،‌ عضو حزب کارگزاران سازندگی، از احزاب نزدیک به هاشمی بود. او معاون پارلمانی دولت هاشمی هم بوده است.

امارگیر حرفه ای سایت

سایت خدماتی نایت اسکین - امارگیر سایت