أین عمار......!

امروز وظیفه همه روشنگری است! تکلیف امروز ما:حماسه سیاسی...حماسه اقتصادی

"عماریون"- حجت الاسلام مهدی طائب شامگاه شنبه در همایش جبهه ی متحد اصولگرایان کرمان در محل تالار خانه ی شهر، افزود: باید گفتمانمان را به وحدت نزدیک کنیم و متوجه باشیم که رهبری از تفرقه ی اصولگرایان، راضی و خشنود نیستند.
نگوئید اصلاح طلب، بگوئید مدعیان اصلاح طلبی
استاد حوزه و دانشگاه خاطر نشان کرد: تفرقه ی اصولگرایان باعث می شود مدعیان اصلاح طلبی و یا آدم های بی رمق به مجلس بروند و چنین مجلسی نمی تواند در دنیای بلبشوی فعلی، قانونگذاری کند.وی اضافه کرد: فتنه گر و انحرافی نباید به مجلس بروند و راه جلوگیری از این اتفاق، اتحاد اصولگرایان است.
جایگاه قرارگاه عمار، جایگاه بصیرتی است
رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با بیان این که قرارگاه عمار فقط در بیان شاخص ها و تبیین کلیات، ورود می کند، افزود: جایگاه قرارگاه، جایگاه بصیرتی است و من شرط گذاشتم هر کس به عضویت قرارگاه در می آید، کاندیدای نمایندگی مجلس و یا ریاست جمهوری نشود. 

طائب گفت: من امروز به عنوان شخص خودم در این همایش حضور یافته ام. 

وی افزود: وقتی دوستان جبهه ی پایداری اعلام موجودیت کردند، بنده گفتم شما به میدان بیائید، عالیست، اما قله ی خودتان را آیت الله مصباح اعلام نکنید، علما با هم اختلافی ندارند، در سطوح پائین اختلافاتی مطرح است. 

استاد حوزه و دانشگاه اضافه کرد: سفارش آیت الله مصباح به دوستان جبهه ی پایداری این بوده که زاویه تان را با فلانی زیاد، با جبهه ی متحد کم کنید و به آقا و فرمایشات ایشان نزدیک شوید. 
 
اهمیت مجلس نهم آن قدر زیاد است که اگر معلوم شود، خیلی از دعواها حل می شود
 
طائب با توجه به نقشه های دشمن برای نظام اسلامی، گفت: اهمیت مجلس نهم آن قدر زیاد است که اگر معلوم شود، خیلی از دعواها حل می شود. 

وی با اشاره به تفاوت بصیرت و علم افزود: این دو کلمه هر دو به معنای آگاهی است با این تفاوت که علم، شناخت پدیده ها از راه تعاریف و کلیات و بصیرت به معنای شناخت پدیده ها از راه رویت می باشد. 

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار خاطر نشان کرد: 
 باید ببینیم آن چه در زندگی انسان را زمین می زند و یا برپا می کند، علم است یا بصیرت؟ 

وی افزود: ظالم قرانی را در عالم خارج بشناسی، این بصیرت قرانی است و اگر معاویه و یزید بصیرت داشتند، امام حسین(ع) شهید نمی شد. 
 
طائب تاکید کرد:  
سعی کنید نسبت به امور  بصیرت داشته باشید زپرا که مجلس پیچیده ای در راه داریم و در راه اتحاد اصولگرایی گام بردارید که این امر مرضی خداست و موجب برکت می شود و انشاالله از اقدامات خالصانه ی شما، مجلسی مرضی خداوند تشکیل خواهد شد. 

منبع: هجرت نیوز

امارگیر حرفه ای سایت

سایت خدماتی نایت اسکین - امارگیر سایت